Доставка посилок і перевезення з Франції: Марсель – Ліон – Львів

Виїзд з Марселя в Україну у суботу вранці

Виїзд з Марселя до Львова – по суботах що два тижні. У Марселі приймаємо передачі з 9:00 до 12:00 на площі Estrangin біля однойменного метро. Можна замовляти пасажирські місця.

У Монпельє приїжджаємо у п’ятницю ввечері, щоб привезти та забрати передачі. Ви можете залишити їх заздалегідь у вірменському магазині (5 Rue Anatole France). На посилці вкажіть адресата та контактні дані на упакуванні.

Виїзд з Ліона в Україну у суботу ввечері

У Ліоні роздаємо передачі з України і приймаємо посилки в Україну у суботу. Місце зустрічі – біля метро Cusset на паркінгу, з 18:00 до 21:00. Ви також можете залишати передачі в Івана (адреса – 17 Rue Jean Duclos, 69200 Vénissieux). Виїжджаємо з Ліона до України у суботу ввечері.

Прибуття до Львова – у неділю ввечері або у ніч на понеділок. Завжди залежить від проходження кордону. Якщо Ви чекаєте на передачу, стежте за повідомленнями у групі Вайбер. Ви ще не з нами? Приєднуйтесь!

У понеділок розсилаємо посилки через Нову Пошту

По приїзді роздаємо посилки, а всі решта розсилаємо через Нову пошту. Коли Ви відправляєте посилку з Франції до України, вкажіть ім’я та прізвище адресата, номер телефону і (якщо знаєте) номер відділення Нової пошти. Акуратно та надійно приклейте його на посилку.

Рейс Львів – Ліон – Монпельє – Марсель

Перевезення Україна – Франція здійснюємо регулярно. Наш бус курсує зі з Марселя і Ліона до Львова у суботу що два тижні. Щоб не пропустити нагоду відправити передачу, чи завчасно замовити пасажирське місце, підписуйтесь на СМС-розсилку чи на email-розсилку. Для цього напишіть нам через контактну форму, вказавши Ваш номер і Ваше місто проживання. Ви також можете долучитися до нашої групи у Viber. Дякуємо заздалегідь!

Залишити відповідь

Догори