Пасажирські перевезення і посилки Україна – Франція (Львів, Ліон, Марсель)

Виїзд зі Львова до Франції – по вівторках що два тижні

Вирушаємо зі Львова – у вівторок близько 15:00 зі Стрийського вокзалу, біля кафе “Казка”. У день виїзду можна також передати посилки. Якщо Ви не можете бути у Львові у середу, запрошуємо відправити Вашу посилку через Нову Пошту (для Арсена, номер телефону – 0937477733).

Приймайте і відправляйте передачі у Ліоні у суботу

У Ліон ми доставляємо передачі та приймаємо посилки в Україну у суботу з 18:00 до 21:00. Місце зустрічі – біля метро Cusset на паркінгу. Ви також можете залишати передачі в Івана за адресою 17 Rue Jean Duclos, 69200 Vénissieux. Вирушаємо з Ліона до України у суботу ввечері.

Заїжджаємо у Марсель і Монпельє

У Марселі ми приймаємо передачі у суботу з 9:00 до 12:00 на площі Estrangin біля однойменного метро.

У Монпельє привозимо і забираємо посилки у п’ятницю ввечері. Ви можете залишити їх заздалегідь у вірменському магазині за адресою 5 Rue Anatole France. Дбайливо вкажіть адресата та контактні дані на упакуванні.

Замовляйте пасажирські місця і відправляйте посилки!

Наш бус курсує зі Львова до Ліона та Марселя у четвер що два тижні. Щоб не пропустити нагоду відправити посилку, чи заздалегідь замовити пасажирське місце, підписуйтесь на СМС-розсилку чи на email-розсилку. Для цього напишіть нам через контактну форму, вказавши Ваш номер. Ви також можете долучитися до нашої групи у Viber. Дякуємо заздалегідь!

Залишити відповідь

Догори